dziś jest piątek, 27 listopada 2020


Menu główne
Strona główna
Klauzula informacyjna RODO
Panel admina

O szkole
Historia szkoły
Szkoła w obiektywie
Szkoła z lotu ptaka
Kadra pedagogiczna
Dla rodziców
Dla nauczycieli

Przedszkole
Oddział dzieci młodszych
Biedronki
Dla rodziców
Rekrutacja
Galeria zdjęć

Organizacja roku szkolnego
COVID-19
Świetlica szkolna
Dni wolne od zajęć edukacyjnych
Klasy i wychowawcy
Rekrutacja Szkoła Podstawowa

Z życia szkoły
Samorząd uczniowski
Biblioteka
Zawody sportowe
Zajęcia pozalekcyjne
Egzamin ósmoklasisty
Doradztwo zawodowe
Galeria zdjęć

Menu użytkownika
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!

Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1

Rok szkolny czas zacząć! - 2016-10-04 10:26:08


1 września uroczystą akademią rozpoczęliśmy rok szkolny 2016/17. I choć niektórym niełatwo było wrócić do szkoły, to jednak wszyscy byli pogodni, uśmiechnięci, opaleni i nieco doroślejsi niż w czerwcu.Po częsci artystycznej pani Dyrektor przedstawiła skład klas i wychowawców. Głos zabrał również pan Wójt, który życzył wszystkim owocnej pracy i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

dodał: Alicja więcej | komentarz[0] |

Zebranie z rodzicami - 2016-09-05 15:46:46

Dyrektor ZSiP nr 1 informuje, że dnia 13.09.2016r. o godz 16.00 odbędzie sie zebranie z rodzicami uczniów Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Po zebraniu ogólnym, zebrania w klasach z wychowawcami. Serdecznie zapraszam.


dodał: admin komentarz[0] |

Uroczyste zakończenie roku szkolnego - 2016-06-28 16:30:02

W końcu się doczekaliśmy! Pani dyrektor otworzyła uroczystość zakończenia roku szkolnego. Po odśpiewaniu hymnu państwowego odbyła się część artystyczna. Podczas akademii najważniejsi byli - jak zawsze - szóstoklasiści. To oni odebrali najwięcej nagród i wyróżnień. Tytuł Ucznia Roku uzyskali dwaj uczniowie: Dominik Babecki i Szymon Głodowski, zaś tytuł Sportowca Roku przypadł Martynie Gurak. Później swoje nagrody odbierali uczniowie pozostałych klas. Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego to jedna z najpiękniejszych uroczystości szkolnych, bo otwiera wakacje. Bezpiecznego wypoczynku życzyli uczniom i nauczycielom zarówno zaproszeni goście, jak i pani dyrektor.

dodał: Alicja więcej | komentarz[1] |

Rajd rowerowy po gminie - 2016-06-28 16:09:21

22 czerwca uczniowie IV, V i VI klasy naszej szkoły pod opieką nauczycieli i rodziców wyruszyli na rajd rowerowy wiodący przez Mędrzyce i Lisnówko nad Jezioro Szańcowe. Po krótkim wypoczynku, upieczeniu kiełbasek na ognisku i popluskaniu się w jeziorze cykliści ruszyli dalej. Przez las w Partęczynach dojechali do mostu w Karolewie, skąd roztacza się malowniczy widok. Pełni wrażeń wrócili do domów.


dodał: Alicja więcej | komentarz[1] |

Wykaz podręczników - 2016-06-27 18:32:28


Wykaz podręczników dla uczniów Szkoły Podstawowej w Świeciu nad Osą.


dodał: admin więcej | komentarz[2] |

Koncert muzyczny - 2016-06-27 18:23:17


Zespół Rajskie Nutki oraz soliści z Zespołu Szkół i Placówek nr1 w Świeciu nad Osą,
mają zaszczyt zaprosić
na koncert muzyczny,
który odbędzie się w hali widowiskowo – sportowej
w Świeciu nad Osą
dnia 1 lipca 2016r. o godz. 16.00


dodał: admin więcej | komentarz[0] |

Przed wakacjami warto pomyśleć o ortografii! - 2016-06-07 16:14:06

Uczniowie szkół podstawowych z gminy Świecie nad Osą spróbowali swoich sił w ortografii. Najlepsi z gminnych szkół wzięli udział w XXIII Gminnym Konkursie Ortograficznym Szkół Podstawowych, którego celem jest popularyzowanie poprawnej pisowni. Ponieważ zbliżają się wakacje, uczniowie pisali dyktando o wakacyjnym wypoczynku ułożone przez panią Barbarę Gołębiewską, polonistkę z miejscowego gimnazjum. Najlepszą spośród rywalizujących osób okazała się Wiktoria Łyko ze Szkoły Podstawowej w Świeciu nad Osą. Kolejne miejsca zajęły Oliwia Bielik z Bursztynowa i Patrycja Krzyżanowska z Linowa. Ponadto wyróżniony został Michał Lewandowski ze Szkoły Podstawowej w Bursztynowie. Największą trudność sprawiła uczestnikom pisownia wyrazów: przerzutki, tuż  oraz wieża Eiffla. Nagrody ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Świeciu nad Osą wręczyła zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom dyrektor Zespołu Szkół i Placówek nr 1 w Świeciu nad Osą Aneta Ryniec.


dodał: Alicja więcej | komentarz[0] |

Konkurs z okazji Światowego Dnia Książki - 2016-06-07 16:13:00

W tym roku uczciliśmy Światowy Dzień Książki konkursem ortograficznym poświęconym właśnie temu świętu oraz konkursem językowym. Obydwa konkursy wygrała Wiktoria Łyko z VI klasy. Na drugim miejscu w konkursie ortograficznym znalazła się czwartoklasistka Roksana Ryniec, a na trzecim Zuzanna Sawa. Poprawnością językową wykazał się również Szymon Głodowski, który wywalczył wyróżnienie.


dodał: Alicja więcej | komentarz[1] |

Szkolne jasełka - 2016-01-06 10:11:21

Zbliżające się Boże Narodzenie powitaliśmy pięknymi jasełkami w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, które wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Przedstawienie - jak co roku - zachwyciło, dostarczyło wielu wzruszeń i stało się okazją do złożenia sobie świątecznych życzeń. Mottem tegorocznych jasełek były słowa:"Boże Narodzenie jest zawsze wtedy, gdy w sercu człowieka rodzi się miłość", dlatego życzymy wszystkim i sobie samym, abyśmy nigdy nie stracili wiary w miłość i dobro.

dodał: Alicja więcej | komentarz[3] |

Finał Powiatowego Turnieju Ekologicznego - 2015-12-05 10:58:56

W czwartek, 3 grudnia w Zespole Szkół i Placówek w Świeciu nad Osą odbył się Drużynowy Finał Powiatowego Turnieju Ekologicznego dla szkół podstawowych. Wzięło w nim udział sześć podstawówek z terenu powiatu grudziądzkiego. Naszą szkołę reprezentowali Szymon Głodowski, który zdobył największą liczbę punktów i zdobył tytuł ornitologa, a także Dominik Babecki, Roksana Ryniec i Nikodem Babecki. Nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce.
Gratulujemy.

dodał: Szymon Głodowski

dodał: admin więcej | komentarz[1] |

IX Powiatowy Turniej Ekologiczney - 2015-12-01 09:35:40

W czwartek, 26 listopada w sali nr 1 Starostwa Powiatowego w Grudziądzu odbyło się podsumowanie IX Powiatowego Turnieju Ekologicznego. Laureaci otrzymali nagrody, ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, Nadleśnictwo Jamy i Powiat Grudziądzki.
Upominkami obdarowani zostali również pozostali uczestnicy Turnieju. Wręczono także podziękowania dla nauczucieli przygotowujących młodzież do konkursu. Nagrody wręczali: w imieniu Starosty Grudziądzkiego Sekretarz Powiatu Sławomir Piernicki, Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Jamy Stanisław Miłkowski oraz Kierownik Wydziału Ochrony Środowiska, Leśnictwa, Rolnictwa i Gospodarki Wodnej Starostwa Kazimierz Sobótka.

źródło: Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

dodał: admin więcej | komentarz[2] |

Święto Niepodległości - 2015-11-11 21:03:38

Święto Niepodległości uczciliśmy w naszej szkole uroczystą akademią przygotowaną przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Przepiękne wiersze i piosenki dostarczyły wielu wzruszeń, a wygłaszane przez lektorów teksty przybliżyły polską historię. Nie zapominajmy, że 11 listopada obchodzimy nasze największe święto narodowe dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku.

dodał: Alicja więcej | komentarz[2] |

Smyki na start - 2015-11-11 20:56:38

W dniu 10 października br. w hali widowiskowo-sportowej w Świeciu nad Osą odbyły się zorganizowane przez naszą szkołę we współpracy ze Stowarzyszeniem "Solidna Firma" z Warszawy zawody latających modeli szybowców "Smyki na start". Wzięła w nich udział rekordowa liczba uczestników, bo aż 79. Zwycięzcami w kolejnych kategoriach wiekowych byli: w grupie żaków najmłodsza, zaledwie trzyletnia uczestniczka Alicja Macan z wynikiem 28,85 m, w grupie młodzików Oliwer Bania - 55, 07 m, wśród kadetów Weronika Wiącek z wynikiem 58,05 m wśród juniorów Sebastian Kalachurka, którego model poleciał 67, 74 metra i w najstarszej grupie Mateusz Wiącek z wynikiem 71,13 m. Zdobywcy czołowych miejsc odebrali cenne nagrody, które ufundowali i wręczyli poseł na Sejm RP Zbigniew Sosnowski oraz Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Ryszard Bober. Dzięki licznym sponsorom każdy uczestnik zawodów wrócił do domu z upominkiem. Organizator imprezy, pan Andrzej Rydecki, juz teraz zaprasza na kolejne zawody, które odbędą się za rok!

dodał: Alicja więcej | komentarz[1] |

Wycieczki - 2015-10-28 18:34:13

Nowy rok szkolny zaczął się całkiem przyjemnie, bo na uczniów czekała nie tylko nauka, ale i przyjemności. W październiku odbyły się trzy wycieczki szkolne. Dn.15 października uczniowie mogli spróbować swoich sił w parku linowym w Rulewie. Chodzenie po trzech trasach linowych o różnym stopniu trudności pozwoliło każdemu sprawdzić swoją zwinność i odwagę. Dwa dni później odbyła się wycieczka do Warszawy, podczas której uczestnicy zobaczyli Stadion Narodowy, zwiedzali Zamek Królewski, weszli do budynku Sejmu i Senatu RP, a nawet wjechali na wieżę widokową Pałacu Kultury i Nauki. Pan Rydecki tak zaplanował ten wyjazd, że spacer po Warszawie okazał się prawdziwie żywą lekcją historii. Z kolei wyprawa do Płocka 25 października dostarczyła przede wszystkim sportowych emocji. Nasze koleżanki i koledzy biorący w niej udział oglądali mecz piłki ręcznej rozegrany w ramach Ligi Mistrzów pomiędzy Wisłą Płock a niemiecką drużyną Flensburg - Handewitt. Mimo gorącego dopingu nie udało się polskim szczypiornistom wygrać, ale i tak warto było zobaczyć to wspaniałe widowisko!

dodał: Alicja więcej | komentarz[3] |

Konkursy przedmiotowe - 2015-10-28 18:01:35

Październik upłynął pod znakiem kuratoryjnych konkursów przedmiotowych. W etapie szkolnym z języka polskiego, matematyki, przyrody i języka angielskiego wzięło łącznie udział kilkunastu uczniów z piątej i szóstej klasy. Troje szóstoklasistów dostało się do etapu rejonowego: Wiktoria Łyko z języka polskiego i Dominik Babecki oraz Szymon Głodowski z przyrody. Trzymajmy za nich kciuki, bo już w listopadzie walczyć będą o wejście do etapu wojewódzkiego.

dodał: Alicja więcej | komentarz[0] |

strony: [1] [2] [aktualne newsy | dodaj news]

Licznik odwiedzin

Kalendarz
Listopad
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Kontakt
Sekretariat

tel. 56-466-16-33
tel. 535-421-193
fax. 56-466-16-33
e-mail:szkolaswiecie@interia.pl

Dyrektor

tel. 535-426-711

Pedagog szkolny

tel. 535-497-926

© 2018 admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.