dziś jest środa, 8 lipca 2020


Menu główne
Strona główna ZSIP_1
Strona główna
Strona główna Gimnazjum (archiwum)
Panel admina

O szkole
Historia szkoły
Szkoła w obiektywie
Szkoła z lotu ptaka
Kadra pedagogiczna
Dla rodziców
Dla nauczycieli

Przedszkole
Oddział dzieci młodszych
Dla rodziców
Rekrutacja
Galeria zdjęć

Organizacja roku szkolnego
Plan lekcji
Rozkład jazdy autobusów
Rozkład jazdy busa
Kalendarz imprez szkolnych
Dni wolne od zajęć edukacyjnych
Klasy i wychowawcy
Rekrutacja Szkoła Podstawowa

Z życia szkoły
Samorząd uczniowski
Konkursy
Zawody sportowe
Zajęcia pozalekcyjne
Egzamin ósmoklasisty
Doradztwo zawodowe
Galeria zdjęć

Menu użytkownika
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!

Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1

Rok szkolny czas zacząć! - 2016-10-04 10:26:08


1 września uroczystą akademią rozpoczęliśmy rok szkolny 2016/17. I choć niektórym niełatwo było wrócić do szkoły, to jednak wszyscy byli pogodni, uśmiechnięci, opaleni i nieco doroślejsi niż w czerwcu.Po częsci artystycznej pani Dyrektor przedstawiła skład klas i wychowawców. Głos zabrał również pan Wójt, który życzył wszystkim owocnej pracy i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

dodał: Alicja więcej | komentarz[0] |

Zebranie z rodzicami - 2016-09-05 15:46:46

Dyrektor ZSiP nr 1 informuje, że dnia 13.09.2016r. o godz 16.00 odbędzie sie zebranie z rodzicami uczniów Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Po zebraniu ogólnym, zebrania w klasach z wychowawcami. Serdecznie zapraszam.


dodał: admin komentarz[0] |

Uroczyste zakończenie roku szkolnego - 2016-06-28 16:30:02

W końcu się doczekaliśmy! Pani dyrektor otworzyła uroczystość zakończenia roku szkolnego. Po odśpiewaniu hymnu państwowego odbyła się część artystyczna. Podczas akademii najważniejsi byli - jak zawsze - szóstoklasiści. To oni odebrali najwięcej nagród i wyróżnień. Tytuł Ucznia Roku uzyskali dwaj uczniowie: Dominik Babecki i Szymon Głodowski, zaś tytuł Sportowca Roku przypadł Martynie Gurak. Później swoje nagrody odbierali uczniowie pozostałych klas. Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego to jedna z najpiękniejszych uroczystości szkolnych, bo otwiera wakacje. Bezpiecznego wypoczynku życzyli uczniom i nauczycielom zarówno zaproszeni goście, jak i pani dyrektor.

dodał: Alicja więcej | komentarz[1] |

Rajd rowerowy po gminie - 2016-06-28 16:09:21

22 czerwca uczniowie IV, V i VI klasy naszej szkoły pod opieką nauczycieli i rodziców wyruszyli na rajd rowerowy wiodący przez Mędrzyce i Lisnówko nad Jezioro Szańcowe. Po krótkim wypoczynku, upieczeniu kiełbasek na ognisku i popluskaniu się w jeziorze cykliści ruszyli dalej. Przez las w Partęczynach dojechali do mostu w Karolewie, skąd roztacza się malowniczy widok. Pełni wrażeń wrócili do domów.


dodał: Alicja więcej | komentarz[0] |

Wykaz podręczników - 2016-06-27 18:32:28


Wykaz podręczników dla uczniów Szkoły Podstawowej w Świeciu nad Osą.


dodał: admin więcej | komentarz[0] |

Koncert muzyczny - 2016-06-27 18:23:17


Zespół Rajskie Nutki oraz soliści z Zespołu Szkół i Placówek nr1 w Świeciu nad Osą,
mają zaszczyt zaprosić
na koncert muzyczny,
który odbędzie się w hali widowiskowo – sportowej
w Świeciu nad Osą
dnia 1 lipca 2016r. o godz. 16.00


dodał: admin więcej | komentarz[0] |

Przed wakacjami warto pomyśleć o ortografii! - 2016-06-07 16:14:06

Uczniowie szkół podstawowych z gminy Świecie nad Osą spróbowali swoich sił w ortografii. Najlepsi z gminnych szkół wzięli udział w XXIII Gminnym Konkursie Ortograficznym Szkół Podstawowych, którego celem jest popularyzowanie poprawnej pisowni. Ponieważ zbliżają się wakacje, uczniowie pisali dyktando o wakacyjnym wypoczynku ułożone przez panią Barbarę Gołębiewską, polonistkę z miejscowego gimnazjum. Najlepszą spośród rywalizujących osób okazała się Wiktoria Łyko ze Szkoły Podstawowej w Świeciu nad Osą. Kolejne miejsca zajęły Oliwia Bielik z Bursztynowa i Patrycja Krzyżanowska z Linowa. Ponadto wyróżniony został Michał Lewandowski ze Szkoły Podstawowej w Bursztynowie. Największą trudność sprawiła uczestnikom pisownia wyrazów: przerzutki, tuż  oraz wieża Eiffla. Nagrody ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Świeciu nad Osą wręczyła zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom dyrektor Zespołu Szkół i Placówek nr 1 w Świeciu nad Osą Aneta Ryniec.


dodał: Alicja więcej | komentarz[0] |

Konkurs z okazji Światowego Dnia Książki - 2016-06-07 16:13:00

W tym roku uczciliśmy Światowy Dzień Książki konkursem ortograficznym poświęconym właśnie temu świętu oraz konkursem językowym. Obydwa konkursy wygrała Wiktoria Łyko z VI klasy. Na drugim miejscu w konkursie ortograficznym znalazła się czwartoklasistka Roksana Ryniec, a na trzecim Zuzanna Sawa. Poprawnością językową wykazał się również Szymon Głodowski, który wywalczył wyróżnienie.


dodał: Alicja więcej | komentarz[1] |

Szkolne jasełka - 2016-01-06 10:11:21

Zbliżające się Boże Narodzenie powitaliśmy pięknymi jasełkami w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, które wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Przedstawienie - jak co roku - zachwyciło, dostarczyło wielu wzruszeń i stało się okazją do złożenia sobie świątecznych życzeń. Mottem tegorocznych jasełek były słowa:"Boże Narodzenie jest zawsze wtedy, gdy w sercu człowieka rodzi się miłość", dlatego życzymy wszystkim i sobie samym, abyśmy nigdy nie stracili wiary w miłość i dobro.

dodał: Alicja więcej | komentarz[3] |

Finał Powiatowego Turnieju Ekologicznego - 2015-12-05 10:58:56

W czwartek, 3 grudnia w Zespole Szkół i Placówek w Świeciu nad Osą odbył się Drużynowy Finał Powiatowego Turnieju Ekologicznego dla szkół podstawowych. Wzięło w nim udział sześć podstawówek z terenu powiatu grudziądzkiego. Naszą szkołę reprezentowali Szymon Głodowski, który zdobył największą liczbę punktów i zdobył tytuł ornitologa, a także Dominik Babecki, Roksana Ryniec i Nikodem Babecki. Nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce.
Gratulujemy.

dodał: Szymon Głodowski

dodał: admin więcej | komentarz[1] |

IX Powiatowy Turniej Ekologiczney - 2015-12-01 09:35:40

W czwartek, 26 listopada w sali nr 1 Starostwa Powiatowego w Grudziądzu odbyło się podsumowanie IX Powiatowego Turnieju Ekologicznego. Laureaci otrzymali nagrody, ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, Nadleśnictwo Jamy i Powiat Grudziądzki.
Upominkami obdarowani zostali również pozostali uczestnicy Turnieju. Wręczono także podziękowania dla nauczucieli przygotowujących młodzież do konkursu. Nagrody wręczali: w imieniu Starosty Grudziądzkiego Sekretarz Powiatu Sławomir Piernicki, Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Jamy Stanisław Miłkowski oraz Kierownik Wydziału Ochrony Środowiska, Leśnictwa, Rolnictwa i Gospodarki Wodnej Starostwa Kazimierz Sobótka.

źródło: Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

dodał: admin więcej | komentarz[2] |

Święto Niepodległości - 2015-11-11 21:03:38

Święto Niepodległości uczciliśmy w naszej szkole uroczystą akademią przygotowaną przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Przepiękne wiersze i piosenki dostarczyły wielu wzruszeń, a wygłaszane przez lektorów teksty przybliżyły polską historię. Nie zapominajmy, że 11 listopada obchodzimy nasze największe święto narodowe dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku.

dodał: Alicja więcej | komentarz[2] |

Smyki na start - 2015-11-11 20:56:38

W dniu 10 października br. w hali widowiskowo-sportowej w Świeciu nad Osą odbyły się zorganizowane przez naszą szkołę we współpracy ze Stowarzyszeniem "Solidna Firma" z Warszawy zawody latających modeli szybowców "Smyki na start". Wzięła w nich udział rekordowa liczba uczestników, bo aż 79. Zwycięzcami w kolejnych kategoriach wiekowych byli: w grupie żaków najmłodsza, zaledwie trzyletnia uczestniczka Alicja Macan z wynikiem 28,85 m, w grupie młodzików Oliwer Bania - 55, 07 m, wśród kadetów Weronika Wiącek z wynikiem 58,05 m wśród juniorów Sebastian Kalachurka, którego model poleciał 67, 74 metra i w najstarszej grupie Mateusz Wiącek z wynikiem 71,13 m. Zdobywcy czołowych miejsc odebrali cenne nagrody, które ufundowali i wręczyli poseł na Sejm RP Zbigniew Sosnowski oraz Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Ryszard Bober. Dzięki licznym sponsorom każdy uczestnik zawodów wrócił do domu z upominkiem. Organizator imprezy, pan Andrzej Rydecki, juz teraz zaprasza na kolejne zawody, które odbędą się za rok!

dodał: Alicja więcej | komentarz[1] |

Wycieczki - 2015-10-28 18:34:13

Nowy rok szkolny zaczął się całkiem przyjemnie, bo na uczniów czekała nie tylko nauka, ale i przyjemności. W październiku odbyły się trzy wycieczki szkolne. Dn.15 października uczniowie mogli spróbować swoich sił w parku linowym w Rulewie. Chodzenie po trzech trasach linowych o różnym stopniu trudności pozwoliło każdemu sprawdzić swoją zwinność i odwagę. Dwa dni później odbyła się wycieczka do Warszawy, podczas której uczestnicy zobaczyli Stadion Narodowy, zwiedzali Zamek Królewski, weszli do budynku Sejmu i Senatu RP, a nawet wjechali na wieżę widokową Pałacu Kultury i Nauki. Pan Rydecki tak zaplanował ten wyjazd, że spacer po Warszawie okazał się prawdziwie żywą lekcją historii. Z kolei wyprawa do Płocka 25 października dostarczyła przede wszystkim sportowych emocji. Nasze koleżanki i koledzy biorący w niej udział oglądali mecz piłki ręcznej rozegrany w ramach Ligi Mistrzów pomiędzy Wisłą Płock a niemiecką drużyną Flensburg - Handewitt. Mimo gorącego dopingu nie udało się polskim szczypiornistom wygrać, ale i tak warto było zobaczyć to wspaniałe widowisko!

dodał: Alicja więcej | komentarz[3] |

Konkursy przedmiotowe - 2015-10-28 18:01:35

Październik upłynął pod znakiem kuratoryjnych konkursów przedmiotowych. W etapie szkolnym z języka polskiego, matematyki, przyrody i języka angielskiego wzięło łącznie udział kilkunastu uczniów z piątej i szóstej klasy. Troje szóstoklasistów dostało się do etapu rejonowego: Wiktoria Łyko z języka polskiego i Dominik Babecki oraz Szymon Głodowski z przyrody. Trzymajmy za nich kciuki, bo już w listopadzie walczyć będą o wejście do etapu wojewódzkiego.

dodał: Alicja więcej | komentarz[0] |

strony: [1] [2] [aktualne newsy | dodaj news]

Licznik odwiedzin

Kalendarz
Lipiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ankieta

aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta


Kontakt
Sekretariat

tel. 56-466-16-33
tel. 535-421-193
fax. 56-466-16-33
e-mail:szkolaswiecie@interia.pl

Dyrektor

tel. 535-426-711

Pedagog szkolny

tel. 535-497-926

© 2018 admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.