dziś jest niedziela, 17 stycznia 2021


Menu główne
Strona główna
Klauzula informacyjna RODO
Panel admina

O szkole
Historia szkoły
Szkoła w obiektywie
Szkoła z lotu ptaka
Kadra pedagogiczna
Dla rodziców
Dla nauczycieli

Przedszkole
Oddział dzieci młodszych
Biedronki
Dla rodziców
Rekrutacja
Galeria zdjęć

Organizacja roku szkolnego
COVID-19
Świetlica szkolna
Dni wolne od zajęć edukacyjnych
Klasy i wychowawcy
Rekrutacja Szkoła Podstawowa

Z życia szkoły
Samorząd uczniowski
Biblioteka
Zawody sportowe
Zajęcia pozalekcyjne
Egzamin ósmoklasisty
Doradztwo zawodowe
Galeria zdjęć

Menu użytkownika
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!

Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1

Biedronki


Po wakacjach

Pierwsze dni po długiej przerwie i wakacjach upłynęły w radosnym nastroju. Grupa Biedronki (5, 6- latki) przypomniała sobie zabawy ruchowe z ubiegłego roku oraz zaprosiła młodszą grupę do wspólnej zabawy. Dzieci przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa w przedszkolu i na placu zabaw. Czas wspólnie spędzany jest dla bardzo cenny, gdyż ostatnie miesiące były długą rozłąką.


autor: Natalia Bonna - Zakrzewska

Bezpieczeństwo na drodze

W środę w drugim tygodniu września rozmawialiśmy na temat zasad ruchu drogowego oraz naszego bezpieczeństwa na drodze. Wszystkie dzieci bardzo dobrze znały zasady poprawnego postępowania na chodniku oraz na przejściu dla pieszych. Przećwiczyliśmy zachowanie na skrzyżowaniu niedaleko przedszkola a później powstały prace, na których stworzyliśmy własną drogę ze znakami.


autor: Natalia Bonna - Zakrzewska

Akcja #sadziMY

Grupa Biedronki wzięła udział w II edycji akcji #sadziMY pod patronatem prezydenta Andrzeja Dudy. Otrzymaliśmy sadzonkę drzewa z Nadleśnictwa Jamy, którą posadziliśmy przed naszym przedszkolem. Każdy przedszkolak wykonał też swoje papierowe drzewo, które umieściliśmy przy sadzonce . Teraz już wiadomo czyje drzewo urośnie przed przedszkolem !


autor: Natalia Bonna - Zakrzewska

Święto kropki

15 września dowiedzieliśmy się skąd pochodzi święto kropki . Rozmawialiśmy również o tym, że każdy z nas jest wielkim artystą, każdy na swój sposób. Na koniec zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy „KROPKOWE OKULARY”.


autor: Natalia Bonna - Zakrzewska

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września- OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA- to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków. Święto podkreśla znaczenie edukacji w przedszkolu . Tego dnia Biedronki brały udział w zabawach tanecznych, ruchowych oraz rysowały siebie podczas ulubionego zajęcia w przedszkolu. Na końcu zaśpiewaliśmy radośnie STO LAT.


autor: Natalia Bonna - Zakrzewska

Pierwszy dzień jesieni

W tym roku pierwszy dzień jesieni był wyjątkowo piękny: świeciło słońce i było bardzo ciepło. Dzieci z grupy Biedronki bardzo chętnie korzystają ze słonecznej pogody dlatego wychodzimy do parku oraz na boisko szkolne. Zaczęliśmy również szukać znaków jesieni. Kasztany, żołędzie, jarzębina, liście- wszystko jest teraz takie piękne. Jesień jest długa, więc przed nami dużo pracy !


autor: Natalia Bonna - Zakrzewska

POCZTÓWKA DLA PRZYJACIELA - SPORT TO ZDROWIE

Dzieci z naszego przedszkola (6 - latki) stworzyły pocztówki na konkurs „POCZTÓWKA DLA PRZYJACIELA - SPORT TO ZDROWIE”. Opiekunem tego konkursu w naszej szkole jest p. Katarzyna Stawiarz, która przesłała pocztówki do innej szkoły. Czekamy na wyniki konkursu!


autor: Natalia Bonna - Zakrzewska

DZIEŃ CHŁOPAKA

We wrześniu obchodziliśmy również w naszym przedszkolu niezwykłe święto: DZIEŃ CHŁOPAKA. Dziewczynki z tej okazji przygotowały dla chłopców miłe niespodzianki- ramki do zdjęcia. Nie zabrakło także w tym dniu zabaw przy muzyce oraz małego, słodkiego poczęstunku.


autor: Natalia Bonna - Zakrzewska

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

5 listopada do naszego przedszkola zawitały różne bajkowe postacie. Dzieci rozmawiały na temat swojego stroju oraz opowiadały o ulubionych baśniach i bajkach. Odbyła się konkurencja sportowa, którą wygrały księżniczki. Dzieci wysłuchały bajkę „Kot w butach” i wykonały piękne prace plastyczne. To był radosny dzień.


autor: Natalia Bonna - Zakrzewska

DZIEŃ MISIA

25 listopada przypada Dzień Pluszowego Misia. Święto to obchodziliśmy również w naszym przedszkolu. Dzieci w tym roku nie przyniosły swoich kochanych maskotek, ale za to były inne atrakcje, które uczyniły ten dzień radosnym. Biedronki przypomniały sobie historię powstania Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach, oraz wykonały misia techniką kolażu. Zapraszamy do obejrzenia galerii


autor: Natalia Bonna - Zakrzewska

Magia w naszym przedszkolu…

30 listopada u Biedronek można było posłuchać tajemniczych zaklęć oraz zobaczyć co niosą za sobą wróżby. Dzieci chętnie przebrały się za czarodzieja, który chciał pokonać złą czarownicę wypowiadając magiczne słowa. Pokonana czarownica została wykonana z plasteliny… Czy wróżby się spełnią? Przyszłość nam pokaże…


autor: Natalia Bonna - Zakrzewska


Licznik odwiedzin

Kalendarz
Styczeń
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Kontakt
Sekretariat

tel. 56-466-16-33
tel. 535-421-193
fax. 56-466-16-33
e-mail:szkolaswiecie@interia.pl

Dyrektor

tel. 535-426-711

Pedagog szkolny

tel. 535-497-926

© 2018 admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.